Ankara Vestel Klima Servisi

ANKARA VESTEL KLİMA

 

ANKARA VESTEL KLİMA TEKNİK SERVİSİ

        Ankara'da Vestel klima teknik servis hizmeti veren firmamız uzman teknisyen kadromuz ile sizlere bir telefon kadar yakın. Vestel klima montajı,gaz dolumu, genel bakımı ve vestel klima tamiri konusunda hizmet alabileceğiniz profesyonel servis kuruluşudur.

  • ANKARA VESTEL KLİMA MONTAJ VE DEMONTAJI 

​        Ankara'nın neresinde olursanız olun firmamız Vestel klimanızı montaj eder. Klima sökme takma veya yer değişimi gibi ihtiyaçlarınızda lütfen bizimle iletişime geçin. Montaj esnasında gerekli olabilecek bakır borulama,klima gazı ve kablolama gibi sarf malzemelerde tamamen orjinal malzeme kullanmaktayız.
  • ANKARA VESTEL KLİMA ARIZA ONARIMI

​        Ankara'nın tüm ilçe ve semtlerine vestel klima  servis hizmeti sunarken kullanılan yedek parçalar orjinal olup bir yıl fabrika garantisi vardır.
        Vestel klima soğutma yapmıyor veya ısıtma yapmıyor gibi arıza durumlarında genellikle gördüğümüz, klimanın kapasitörü arıza yapmıştır. Böyle durumlarda parçayı yenisi ile değiştirerek sorunu çöebiliyoruz.  
  • ANKARA VESTEL KLİMA GAZ DOLUMU

        Vestel klima soğutucu gazları farklılık göstermektedir. R22 - R410 - R407C gibi adlar altında ayrılmışlardır. Klimanın kompressörü üretim aşamasında hangisine uygun üretilmişse sürekli o gazdan kullanmak gerekir. Eksilmiş klima gazı yeterince soğutma veya ısıtma yapmaz. Uygun olan klima gazı klimaya doldurulup çalıştırılmalıdır.​
 
  • İLETİŞİM
         TEL:     0312 323 23 20   GSM:     0506 500 92 69

 

 

 

 

Etiketler:

Vestel Klima Servisi, Ostim Vestel Klima Servisi, Siteler vestel klima servisi, Ankara Vestel Klima Servisi, Sincan vestel klima servis Çankaya Vestel Klima Servisi, Dikmen Vestel Klima Servisi, Çayyolu Vestel Klima Teknik Servisi, Batıkent Vestel Klima Servisi, Yenimahalle Vestel Klima Servisleri, Ankara Vestel Klima Servisleri
 
KAMPANYALAR
  • Web portalımıza üye olan müşterilerimize özel Klima veya Kombi Bakımı sadece 70 TL'dir.