Ankara Toshiba Klima Servisi

Ankara Toshiba Klima Servisi 0312 251 43 83 - 0312 323 23 20 

HİZMETLERİMİZ

 

  • TOSHİBA KLİMA MONTAJ VE DEMONTAJ HİZMETİ​ 

Tosiba Klimalarınız için montaj veya demontaj ihtiyaçlarınızda 0312 251 43 83 numaralı çağrı merkezimizi arayarak haftanın yedi günü hizmet alabilirsiniz.Toshiba Klima Montajı veya Demontaj işlemlerinde firmamız uzman Toshiba teknik servis kadrosu ile ihtiyacınız olan hizmeti aynı gün içerisinde karşılayacaktır.

  • TOSHİBA KLİMA ARIZA VE BAKIM HİZMETİ

Toshiba Klima arıza onarımı veya klima genel bakım ve temizlik işlemleri gibi hizmet taleplerinizde 0312 323 23 20 numaralı çağrı merkezimizden ihtiyacınız olan hizmeti talep edebilirsiniz. TOSHİBA KLİMA arıza onarımı ve Klima Genel Bakımı konusunda uzman personellerimiz sizlere derhal hizmet vereceklerdir.

 

Toshiba Klima Teknik Servisi olarak, deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Profesyonel midea klima servisi

Toshiba Teknik Servis  Ankara'da güvenilirliği ile siz değerli müşterilerimizin %100 memnuniyetini ilke edinmiş olup, profesyonel ve uzman toshiba teknik servis kadrosuna en üst kalite standartlarına göre seçip düzenli özel eğitimler vermektedir.

Ankara'da Toshiba Klima Teknik Servisi 1 yıl garantili işçilik garantisi ve yedek parça garantisi ile beraber hizmet vermektedir.

Ankara Toshiba Klima Servisi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

Ankara Toshiba Klima Servisi Garantili ve ekonomik parça desteği, işçilik garantisi, hızlı servis, güleryüzlü personel, orjinal yedek parçalar, müşteri taleplerini anında servisimize ileten deneyimli çağrı merkezi ile bir yetkili servisten beklenenin daha üstünde özel hizmet anlayışımızla hızlı, kalıcı ve garantili çözümlerle siz müşterilerimizin yanındayız.

Toshiba Klima Teknik Servisi Ankara ' nın Heryerinde

√ Uygun Fiyat
Toshiba Servisimiz her zaman sizlere uygun çözüm önerileri ve uygun fiyatlarla hizmet sağlamış olacaktır.

√ Profosyonel Ekip
Ankara Toshiba Klima Teknik Servis ekibimiz daima bigili ve tecrübeli alanında uzmanlaşmış ekiplerimizden oluşmakdatır.

√ Donanımlı Araçlarımız
Klima Servisi Toshiba araçlarımızda ihtiyacınız olacak tüm donanıma sahiptir.Yedek parça, aksesuar ve test cihazları bulunmaktadır.

√ Çağrı Merkezi
Çağrı ekibimiz sizlerden gelen telefonları cevaplamakta ve bilgi kaynağı olarak telefonlarınızı beklemekte.

Toshiba Klima Servisi Olarak, Özel Toshiba Servis Hizmeti Vermekteyiz. Uzman Kadrosu İle Kaliteli, Hızlı Ve Güvenilir Klima Teknik ServisHizmeti Veren Firmamız Uzun Yıllardır Siz Değerli Müşterilerine Hizmet Vermektedir. Tüm Toshiba Marka Klima, Kombi, Teknik Servis Hizmeti Veren Firmamız Haftanın 7 Günü Kesintisiz Olarak Hizmet Vermektedir.

 
KAMPANYALAR
  • Web portalımıza üye olan müşterilerimize özel Klima veya Kombi Bakımı sadece 70 TL'dir.