Sincan Arçelik Klima Servisi

Sincan arçelik klima sevisiARÇELİK KLİMA TEKNİK SERVİSİ SİNCAN

           Ankara'nın Sincan ilçesine 2001 yılından itibaren arçelik klima teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız uzman kadrosu ve tam donanımlı klima teknik servisi arçları ile 7/24 hizmetinizdedir. Orjinal yedek parça temini ve garantili servis isçiliği ile sektördeki liğderliği herzaman elimizde tuttuk ve tutmaya devam edeceğiz.

 

HİZMETLERİMİZ

  • ARÇELİK KLİMA TEKNİK SERVİSİ
  • ARÇLİK KLİMA  BAKIMI VE GAZ DOLUMU
  • ARÇELİK KLİMA MONTAJ VE DEMONTAJI

 

SİNCAN ARÇELİK KLİMA SERVİSİ

        Sincan'da arçelik klima servisi denince akla ilk gelen firmamıza haftanın yedi günü ulaşabilirsiniz. Orjinal yedek parça ve garantili arçelik klima tamiri hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz.
        Arçelik Klima Servisi İletişim Hattı : 0312 251 43 83  -  0312 323 23 20

 

SİNCAN ARÇELİK KLİMA BAKIMI VE GAZ DOLUMU

        Arçelik klima bakımı çok dikkat ve titizlik gerektiren bir durumdur. Arçelik klima bakımı düzenli ve özenli bir şekilde yapılmazsa sağlık yönünden tüketiciye ciddi zararlar verebilir. Ortamdan topladığı pis havayı tekrar ortama üfler ve parçaların da erken bozulmasına sebep olur. Sincan arçelik klima bakımı konusunda hizmet almak için lütfen firmamız ile iletişime geçin.

 

SİNCAN ARÇELİK KLİMA MONTAJI VE DEMONTAJI
        Sincan'da arçelik klima montajı veya klima sökme takma konusunda en uygun fiyat ve kaliteli hizmeti bulabileceğiniz tek adres, Sincan Arçelik Klima Teknik Servis Merkezi ' dir. Firmamız klima sökme takma konusunda uzman kadrosu ile sizlere bir telefon kadar yakındır. 

 

İLETİŞİM : 0312 251 43 83 - 0312 323 23 20 - GSM: 0537 218 87 69
 

 

 
KAMPANYALAR
  • Web portalımıza üye olan müşterilerimize özel Klima veya Kombi Bakımı sadece 70 TL'dir.