Sincan Demirdöküm Klima Servisi

Sincan Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm Klima Bakım, Onarım Ve Klima Montaj

0312 323 23 20

Demirdöküm klima servisi Sincan Kadrosu uzun yıllara dayanan tecrübesi ile klima servisi olarak Eryaman klima servisi, Etimesgut Klima Servisi ve Sincan klima servisi olarak hizmet vermektedir. Profesyonel ustaları ve güleryüzlü personeli ile 7/24 taleplerinizi karşılıyor.

Yapılan bakım, onarım ve tamir hizmeti 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi altındadır. Deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla 100% orjinal yedek parça kullanılır. Kredi kartına uygun taksitler ile %0 komisyon uygulanmaktadır.

Müşterilerimize kaliteli ve sorunsuz bir servis hizmeti sunmak en temel amacımızdır. Çağrılarınıza en kısa sürede cevap verebilmek için 7/24 telefonla taleplerinizi dinliyor ve doğru bir çözüm yolu önermeye çalışıyoruz .

Demirdöküm Teknik Servisi Sincan olarak klima ve kombi tamirinde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Ayrıca sürekli değişen teknoloji ile kendimizi de eğitiyor, geliştiriyor ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını sağlıyoruz. Sizlere de hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağız...

Demirdöküm Klima Bakımı
Soğuyan havalarla birlikte klimaların düzenli bakımları yapılmalıdır.

Konu klima bakımı olunca kullanıcının kendisinin yapması gereken tek şey hava filtresinin temizliği olmalıdır. Onun dışındaki tüm işlemler için mutlaka Sincan Demirdöküm klima servisi ne başvurulması gerekir. Kullanıcı olarak sadece cihazınızı doğru tanımalısınız. Çünkü olağan dışı bir ses çıktığında yada herzaman ki gibi çalışmadığında bunu rahatlıkla anlayıp zaman geçmeden servise başvurabilirsiniz.

Düzenli bakım yaptırdığınızda sıra dışı durumlarla karşılaşmazsınız. Klimanız tam ihtiyacınız olduğunda sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız bakımlarını takip edip Demirdöküm servis Sincan  Kadrosu teknisyenlerine müdahale ettirmelisiniz.

 
KAMPANYALAR
  • Web portalımıza üye olan müşterilerimize özel Klima veya Kombi Bakımı sadece 70 TL'dir.