Çayyolu Demirdöküm Klima Servisi

demirdöküm servis çayyolu

Çayyolu Demirdöküm Klima Servisleri

Kalitetli ve Güvenin Buluştuğu Nokta 

 0312 323 23 20 - 0506 500 92 69

Çayyolu Demirdöküm Klima Servisi görevini üstlenen firmamız, bakım, onarım, arıza giderme, montaj gibi satış sonrası yapılacak tüm hizmetleri vermektedir. Bu sektörde uzun yıllar tecrübe ve deneyimi olan servisimiz, müşterilerine satış sonrasındaki tüm hizmetleri profesyonel olarak vermektedir.

Ayrıca Çayyolu Demirdöküm Klima Servisi klima servisi kapıda ödeme imkânı sunarak beklentilerin üzerinde bir hizmet verdiğini kanıtlamıştır.

Çayyolu Demirdöküm Klima Bölge Servisi, bakım, montaj ve yedek parça hizmetlerinin tümünü müşterilerine en hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır. Cihazınızın daha verimli bir şekilde çalışması için bizden yardım alabilirsiniz.

Mevsim dönüşlerinde ( ilkbahar ve sonbahar ) yapılması gereken klima bakımları için rutin bir iş olmasına rağmen kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaktadır.

Aktif olarak görev yapan teknisyen elemanlarımız cihazlarda oluşan tüm arızaları gidermek için haftanın 7 günü 24 saat boyunca çalışmaya devam etmektedir.

Çayyolu Demirdöküm Klima Teknik Servisi

Tüketici haklarına saygılı bir hizmet vererek ve müşteri tepkilerini göz önünde bulundurarak profesyonel çözümler üretmektedir. Teknik servis, bakım, onarım ve montaj hizmetlerini müşterilerine kısa süre içerisinde ulaştırmaktadır.

Hizmet sonrasında kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı sunmaktadır. Bu sayede müşterilerin ödeme hususunda zorluk çekmemesi sağlanmıştır. Görevimizi tam anlamıyla gerçekleştirmeden ve sorunun çözümüne ulaşmadan işi yarım bırakmamaktadır.

Tüm sorunlarınızın çözümüne bir telefon ile ulaşabileceksiniz. Servis talebinde bulunarak tüm arızaların çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Klima servisi konusunda kendisini oldukça geliştirmiş ve alanında uzmanlaşmış teknisyen ekibinden oluşmaktadır. Bu teknisyen ekibi cihazınızın yıllık periyodik bakımlarını tüm titizlik ve özveri ile yapmaktadır.

Cihazınızda oluşan tüm arızaların kısa sürede sonuca kavuşmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız gün içinde size dönerek servisin saat kaçta adresinizde olacağını bildirmektedir. Ayrıca firmamız şehrin dört bir yanında faaliyet göstermektedir.

 

Klima servisleri tarafından yapılan klima bakımları neden önemlidir?

  • Bakım yapılmadığı takdirde cihazınız sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek türde hava üflemeye başlar.
  • Ortama yayılan hava hoş olmayan türden oluşur.
  • Klima performansı düşerek tam anlamıyla çalışmaz.

 

Demirdöküm Klima Servis Çayyolu, Çoyyolu Demirdöküm Klima servisi, Demirdöküm Klima Servis Çayyolu

 

 

 
KAMPANYALAR
  • Web portalımıza üye olan müşterilerimize özel Klima veya Kombi Bakımı sadece 70 TL'dir.