Ankara Sigma Klima Servisi

Ankara Sigma Klima Teknik Servisi

''Ankara Sigma Klima Teknik Servisi'' olarak 2003 yılından beri uzman kadrosu ile müşterilerimize haftan yedi günü hizmet veriyoruz.Ankara genelinden hizmet alabileceğiniz Sigma Klima Teknik Destek Hattı  0312 323 23 20  -  0506 500 92 69 

 

       

HİZMETLERİMİZ

        1. SİGMA KLİMA ARIZA VE BAKIMI​ 

  • Sigma klima arızalarında bizlere haftanın yedi ulaşabileceğiniz 0312 323 23 20 numaralı çağrı merkezimizi araynız. Sigma Klima Arıza durumlarında orjinal yedek parça ve  garantili klima teknik servis hizmetimiz sayesinde en hızlı çözüme ulaşabilirsiniz.  

          2. SİGMA KLİMA GAZ DOLUMU VE MONTAJ VEYA DEMONTAJ

  • Sigma klima gazları R22 - R410 - R407C gibi değişik tiplerde bulunurlar. Örnek olarak bir klimada R22 gaz kullanılmışsa R410 veya R407C gibi klima gazı doldurulursa klimanın kompressörü çok kısa bir zaman sonra iflas eder ve çok yüksek maliyetlerle karşılaşırsınız. Böyle durumlarla karşılaşmamak için orjinal Sigma Klima Gaz Dolumu hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Sigma Klima Montajı veya Demontajı konusunda uzman personellerimiz sizler bir telefon kadar yakın. Sigma Klima montaj veya demontaj hizmeti almak için 0312 323 23 20 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 

           3. SİGMA KLİMA KULLANIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

  • Öncelikle Sigma klimanın kullanım kılavuzunu muhakkak okumanız ve montaj yapan personelin kullanım önerilerini dikkate almalısınız. İç ve dış ortam sıcaklıkfarkının 10 ºc ile 15 ºc arasında olmasına ve klima rüzgarının direk olarak üzerinize vurmasına engel olmalısınız, eğer klimanızın çalıştığı ortam direk olarak açık havaya açılıyor ve giriş çıkış çok yoğun ise hava perdesi kullanmak faydalı sonuçlar vermektedir.

Sigma Klima Tenik Servisi

 

 

 

 

Etiketler:

Ankara Sigma Klima Servisi, Mamak Sigma Klima Servisleri, Çankaya Sigma Klima Teknik Servisi, Ostim Sigma Montaj Klima, Servisi, Batıkent Sigma Klima Montaj Servisi, Yenimahalle Sigma klima Servisi, Ankara Sigma klima Servisi, Sigma Klima Teknik Servisi, 

Çankaya sigma klima servisi, Dikmen sigma klima teknik servisi, ostim sigma servis, sincan sigma klima servisleri, keçiören sigma klima teknik servis, etlik sigma klima servisi, yenimahalle sigma servisi, demetevler sigma klima servisi, sigma klima bakımı, sigma klima arıza servisi, sigma klima arıza kodu, sigma klima montaj servisi.

 
KAMPANYALAR
  • Web portalımıza üye olan müşterilerimize özel Klima veya Kombi Bakımı sadece 70 TL'dir.