Coolline Klima Teknik Servis Ankara

COOLLİNE KLİMA SERVİSLERİ

 

 

Ankara Coolline Klima Teknik Servisi

0312 323 23 20 - 0506 500 92 69

HİZMETLERİMİZ

 

  • COOLLİNE KLİMA MONTAJ VE DEMONTAJ HİZMETİ​ 

Coolline Klimalarınız için montaj veya demontaj ihtiyaçlarınızda 0312 323 23 20 numaralı çağrı merkezimizi arayarak haftanın yedi günü hizmet alabilirsiniz. Klima Montajı veya Demontaj işlemlerinde firmamız uzman teknik servis kadrosu ile ihtiyacınız olan hizmeti aynı gün içerisinde karşılayacaktır.

  • COOLLİNE KLİMA ARIZA VE BAKIM HİZMETİ

Coolline Klima arıza onarımı veya klima genel bakım ve temizlik işlemleri gibi hizmet taleplerinizde 0312 323 23 20 numaralı çağrı merkezimizden ihtiyacınız olan hizmeti talep edebilirsiniz. Coolline klima arıza onarımı ve Klima Genel Bakımı konusunda uzman personellerimiz sizlere derhal hizmet vereceklerdir.

  • Tüm Ankara genelinde COOLLİNE KLİMA TEKNİK SERVİS hizmeti vermekteyiz. Coolline marka cihazın genel bakımlarını, arıza sorunlarını ve orjinal yedek parça temini yapmaktayız. Coolline Servis bakım ve yedek parça hizmetimizde 1 yıl süren garantimiz bulunmaktadır. Klimalar yıl içerisinde mevsimsel zamanlara göre sıcaklık ayarları değiştirilerek kullanılan cihazlardır. Bu cihazlarda zaman içerisinde toz parçacıkları, bakteriler ve elektronik arızalar oluşabilmektedir.
  •  Sağlığınız açısında yılda 2 kere COOLLİNE KLİMANIZA BAKIM yaptırmanız gerekmektedir. Coolline Klima bakım yapılmayan cihazların ömürleri azalarak, elektrik faturalarında değişimlerde olmaktadır. Tavan tipi, salon tipi, duvar tipi, pencere tipi ve kaset tipi cihazlarınızda oluşan arızaları firmamız yerinde Klima tamir servisi hizmeti vermektedir. İleri düzey arızalarınızda cihazınız firmamıza getirilerek durumu hakkında sizlere detaylı bilgi verilmektedir. Klima soğutmuyor, klima su akıtıyor, klima sensör arızası gibi durumlarda bizleri arayarak en ucuz klima servis fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

 

 

Etiketler:

Çankaya cooline klima servisi, Ostim Coolline klima Servisi, Keçiören Coolline Klima Servisi, Batıkent Coolline Klima Servisi, Sincan Coolline klima Servisi, Yenimahalle Coolline Klima Servisi, Kızılay Coolline Klima Servisi,Coolline klima yetkili servisi

 
KAMPANYALAR
  • Web portalımıza üye olan müşterilerimize özel Klima veya Kombi Bakımı sadece 70 TL'dir.