Ankara Sharp Klima Servisi

Ankara Sharp Klima Teknik Servisi 

''Ankara Sharp Klima Teknik Servisi'' olarak 2005 yılından beri uzman kadrosu ile müşterilerimize haftan yedi günü hizmet veriyoruz.Ankara genelinden hizmet alabileceğiniz Sharp Klima Teknik Destek Hattı  0312 251 43 83 - 0312 323 23 20  

 

       

     HİZMETLERİMİZ

        1. SHARP KLİMA ARIZA VE BAKIMI​ 

  • Sharp klima arızalarında bizlere haftanın yedi ulaşabileceğiniz 0312 323 23 20 numaralı çağrı merkezimizi araynız. Sharp Klima Arıza durumlarında orjinal yedek parça ve  garantili klima teknik servis hizmetimiz sayesinde en hızlı çözüme ulaşabilirsiniz.  

          2. SHARP KLİMA GAZ DOLUMU VE MONTAJ VEYA DEMONTAJ

  • Sharp klima gazları R22 - R410 - R407C gibi değişik tiplerde bulunurlar. Örnek olarak bir klimada R22 gaz kullanılmışsa R410 veya R407C gibi klima gazı doldurulursa klimanın kompressörü çok kısa bir zaman sonra iflas eder ve çok yüksek maliyetlerle karşılaşırsınız. Böyle durumlarla karşılaşmamak için orjinal Sharp Klima Gaz Dolumu hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Sharp Klima Montajı veya Demontajı konusunda uzman personellerimiz sizler bir telefon kadar yakın. Sharp Klima montaj veya demontaj hizmeti almak için 0312 251 43 83 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 

           3. SHARP KLİMA KULLANIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

  • Öncelikle sharp klimanın kullanım kılavuzunu muhakkak okumanız ve montaj yapan personelin kullanım önerilerini dikkate almalısınız. İç ve dış ortam sıcaklıkfarkının 10 ºc ile 15 ºc arasında olmasına ve klima rüzgarının direk olarak üzerinize vurmasına engel olmalısınız, eğer klimanızın çalıştığı ortam direk olarak açık havaya açılıyor ve giriş çıkış çok yoğun ise hava perdesi kullanmak faydalı sonuçlar vermektedir.

 

 

Etiketler:

Sharp Klima Servisi Ankara, Ankara'da Sharp Klima Servisleri, Sharp Klima Teknik Servis Ankara, Çankaya Sharp Klima Servisi, Ostim Sharp Klima Teknik Servisleri, Dikmen Sharp Klima Servisi, Batıkent Sharp Klima Servisi, Sincan Sharp Klima Servis 
 
KAMPANYALAR
  • Web portalımıza üye olan müşterilerimize özel Klima veya Kombi Bakımı sadece 70 TL'dir.