Americool Klima Servisi Ankara

AMERİCOOL KLİMA TEKNİK SERVİS MERKEZİ

0312 323 23 20 - 0506 500 92 69

 

HİZMETLERİMİZ

 

  • AMERİCOOL KLİMA MONTAJ VE DEMONTAJ HİZMETİ​ 

Americoool Klimalarınız için montaj veya demontaj ihtiyaçlarınızda 0312 251 43 83 numaralı çağrı merkezimizi arayarak haftanın yedi günü hizmet alabilirsiniz. Klima Montajı veya Demontaj işlemlerinde firmamız uzman teknik servis kadrosu ile ihtiyacınız olan hizmeti aynı gün içerisinde karşılayacaktır.

  • AMERİCOOL KLİMA ARIZA VE BAKIM HİZMETİ

Americool Klima arıza onarımı veya klima genel bakım ve temizlik işlemleri gibi hizmet taleplerinizde 0312 323 23 20 numaralı çağrı merkezimizden ihtiyacınız olan hizmeti talep edebilirsiniz. Americool klima arıza onarımı ve Klima Genel Bakımı konusunda uzman personellerimiz sizlere derhal hizmet vereceklerdir.

Ankara Americool Klima Teknik Servis merkezi olan firmamız haftanın yedi günü uzman personelleri ile hizmet vermektedir. Americool klima bakım ve arıza durumunda lütfen bizimle iletişime geçin ve tasarruf edin.

Çankaya americcol klima servisi, Dikmen americool servisi, mamak americool klima servisi, kızılay americool klima servisi, keçiören americool klima servisi, Etlik Americool Klima Servisi, puraklar americool klima servis , americool klima yetkili servisi ankara

 
KAMPANYALAR
  • Web portalımıza üye olan müşterilerimize özel Klima veya Kombi Bakımı sadece 70 TL'dir.