Sanyo Klima Servisi Ankara

ANKARA SANYO KLİMA SERVİSİ 0312 911 23 28

Sanyo Klima Teknik Servisi

sanyo klima servisi ankara
İdeal Teknik Klima Servisi olarak,konusunda uzman, deneyimli,kadromuzla 12 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Başta sanyo, airfel, arçelik, beko, lg, baymak, Alarko, carrier, daıkın, fujitsu, vestel, midea gibi cihazlar başta olmak üzere sizlere müşteri hizmeti  kalite standartları politikamız ve güler yüzle hizmet vermekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve randevu için bizlere ulaşınız.

Klima bakımlarının periyodik olarak düzenli yapılması çok önemlidir. Günümüzde Lejyoner hastalığı ( Legionella pneumophila ) olarak bilinen akciğer enfeksiyonu ölümcül bir hastalık olarak karşımıza çıkmaktadır ve bakımsız klimalardan yayılmaktadır.
Klima Kullanırken öncelikle klimanın kullanım kılavuzunu muhakkak okumanız ve montaj yapan personelin kullanım önerilerini dikkate almalısınız. İç ve dış ortam sıcaklık farkının 10 ºc ile 15 ºc arasında olmasına ve klima rüzgarının direk olarak üzerinize vurmasına engel olmalısınız, eğer klimanızın çalıştığı ortam direk olarak açık havaya açılıyor ve giriş çıkış çok yoğun ise hava perdesi kullanmak faydalı sonuçlar vermektedir.

Anahtar Kelimeler :   Ankara Sanyo Klima ServisiAnkara Beko Klima Servisi, Beko Klima Servisi Ankara, Ankara Klima Servisi, Beko Klima Montaj Servisi, Ankara Arçelik Klima Servisi, Arçelik Klima Servisi Ankara, Ankara Klima Servisi Arçelik, Arçelik Klima Montaj Servisi, Ankara Vestel Klima Servisi, Vestel Klima Servisi Ankara, Ankara Klima Servisi Vestel, Vestel Klima Montaj Servisi, Ankara Baymak Klima Servisi, Baymak Klima Servisi Ankara, Ankara Klima Servisi Baymak, Baymak Klima Montaj Servisi, Ankara Airfel Klima Servisi, Airfel Klima Servisi Ankara, Ankara Klima Servisi Airfel, Airfel Klima Montaj Servisi, Ankara Lg Klima Servisi, Lg Klima Servisi Ankara, Ankara Klima Servisi Lg, Lg Klima Montaj Servisi, Ankara Alarko Kombi Servisi, Alarko Kombi Servisi Ankara, Ankara Kombi Servisi Alarko, Alarko Klima Montaj Servisi, Ankara Midea Klima Servisi, Midea Klima Servisi Ankara, Ankara Klima Servisi Midea, Midea Klima Montaj Servisi, Ankara Carrier Klima Servisi, Carrier Klima Servisi Ankara, Ankara Klima Servisi Carrier, Carrier Klima Montaj Servisi, Ankara Fujitsu Klima Servisi, Fujitsu Klima Servisi Ankara, Ankara Klima Servisi Fujitsu, Fujitsu Klima Montaj Servisi, Ankara Klima Servisi Daıkın, Daıkın Klima Montaj Servisi

 
KAMPANYALAR
  • Web portalımıza üye olan müşterilerimize özel Klima veya Kombi Bakımı sadece 70 TL'dir.