Ufuktepe Demirdöküm Kombi Servisi

ufuktepe demirdöküm servisi

Ufuktepe Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi Ufuktepe'de

0312 251 43 83 - 0312 323 23 20

Demirdöküm kombi servisi olarak ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir.Kombi servisi hizmeti kombiniz arıza yaptığında veya çalışmadığında ihtiyaç duyacağınız bir hizmet değildir. Demirdöküm kombi teknik servisi hizmetlerimiz arasında; kombinizin yaz bakımları, kombinizin kış bakımları, kombiniz için rutin kontroller, kombi kurulumu, kombi taşınması,kombi arızalarınız, kombi dışında ki teçhizat, petekler, borular ve diğer ekipmanların bakımı, tamiri, onarımı , yenilenmesi olarak sayılabilir. Bu sebepten dolayı kombi arızalarınızı giderip, kombinizi tamir edip gitmiyoruz, kombiniz ile ilgili bir sorun olduğu zaman bizlere ”DemirDöküm ” sitemiz üzerinden ulaşmak veya bir telefon ile aramanız yeterlidir. Kombinizde ki en ufak sorunlar da bile güvenle arayıp bizlere bildirmeniz bizim müşteri memnuniyeti prensibimizin temelidir.

Ufuktepe Demirdöküm kombi servisi , güvenle tercih edebileceğiniz bir firma olduğunu ilk servisimiz de anlayacaksınız. Kombinizi Demirdöküm kombi servisine gönül rahatlığı ile uzman kombi ustalarımıza teslim etmeniz için , teknik personelimiz bir telefon uzağınızda olacaktır. Uzman kadromuz, kombi konusunda yılların verdiği tecrübeyle kendini geliştirmiş ustalarımızla , güler yüzlü personelimiz  ve teknik elemanlarımızla ihtiyacınız olan her an sizin yanında olacağımızı ve güven duyacağınız bir hizmet vereceğimizi gönül rahatlığıyla size sunuyoruz.

Demirdöküm kombi servisi ufuktepe, size bir telefon kadar uzaktır bu sayede bizimle iletişime geçip kombinizin servisini hemen sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin tüm bölgelerin de, semt ve şehirlerinde size en yakın servislerimizi öğrenme için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Evinizin yakınlarında sizlere güvenle tüm bu hizmetleri sunacak bir demirdöküm kombi servisi vardır.

Kombi servisimizde en sık karşılaştığımız sorunlardan biri kombinin tamamen arızalandığı, tam anlamıyla suyu ya da petekleri ısıtmadığı ya da hiç çalışmadığı anlarda müşterinin servisi araması.DemirDöküm olarak sadece kombiniz arıza yaptığında değil değil, özellikle kış mevsimi başlamadan önce kombilerinizin bizlere göstermeniz, kış bakımının yapılması, çok ekonomik rakamlarla sizi çok çok büyük kombi tamiratı masraflarından kurtaracaktır. Sadece kombinizin değil diğer yardımcı boru, petek ve dış tesisat masrafından kurtaracaktır.

Kombinizin yıllık bakımını, mevsim bakımını güvenle bizlere yaptırabilir müşteri memnuniyetini hat safhada sizlere yaşatabiliriz

 
KAMPANYALAR
  • Web portalımıza üye olan müşterilerimize özel Klima veya Kombi Bakımı sadece 70 TL'dir.