Ankara Ariston Kombi Servisi

ankara ariston kombi servis

Ankara Ariston Kombi Teknik Servisi

Ariston Kombi Servisi İletişim       0312 323 23 20 - 0506 500 92 69

Ariston Kombi Teknik Servisini çağırmadan önce mutlaka şunlara bakmanız gerekir Sigortaya elektirik geliyor mu , fişi takılı mı Gaz ve su vanalarını kontrol ediniz Kombi su basıncının bir buçuk bar olmasına dikkat edin altında olursa çalışmaz Kombinin baca borusunu kontrol edin çıkmış olabilir Kombi Servisi günümüz koşullarında ısıtma ihtiyacımızı ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayabilmek için evlerimizde veya ofislerimizde kullandığımız hermetik, yoğuşmalı , bacalı kombiler, duvar tipi kazanlar, yer tipi kazanlar ve brülör gibi doğal gazlı cihazların bakım ve arıza servis hizmetini vermektedir.

Bu tip cihazlar periyodik bakım yapılmadığında bir süre sonra içerisinde bulunan genel parçaları yıpranmaya ve küçük çaplı aksaklıklar çıkarmaya başlarlar.

Bu sebepten ötürü arıza ışığı veya performans düşüklüğü gözlenebilir. İşte bu durumlarda Ariston Kombi Servisi Ankara ihtiyaç duyulduğu anda, kendi bünyesinde kurmuş olduğu eğitimli, deneyimli ve dürüst teknikerleri sayesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kombi Servisi deneyimli teknikerleri sayesinde cihazını montajı yapıldığı yerde size zaman kaybettirmeden araçlarında bulunan parçalar sayesinde kısa bir süre içerisinde onarımını yaparak siz değerli müşterilerimize cihazınızı çalışır durumda teslim eder.

Günümüz şartlarını göz önünde bulundurduğumuzda bu iş güven ve bilgi işidir, bu nedenle cihazlarınıza servis çağırmadan önce arıza için aramış olduğunuz firmanın ne kadar yeterli olup olmadığını konuştuğunuz kişinin bilgi ve birikimleri neticesinde öğrene bilirsiniz.

Ankara Ariston Kombi Servisi olarak ilk önceliğimiz adresinize gelmeden telefon yardımıyla sorunuzu gidermektir. Teknolojinin pahalı nimetlerinden olan kombi ve ısıtma cihazları yanlış bir işlem sonucunda sizlere çok daha büyük masraflar oluşturmakta ve uzun süreli mağduriyetler sağlamaktadır. Bu sebeple arıza için çağıracağınız servisin işini bilen eğitimli teknikerler olduğundan emin olunuz..

Kombi Servisi olarak siz saygıdeğer müşterilerimize adresinizde hizmet veren teknikerlerini sektörün önde gelen firmalarında eğitimlerini almış, insan ilişkileri konularında tecrübe kazanmış, cihazlara olan hakimiyetleri üst seviyede olan insanlardan oluşturmaktadır.

Servisimiz arıza bildirimi merkezde toplayarak bölgelerinde bulunan mobil servis ekiplerine bildirir ve aynı gün içerisinde probleminizi ortadan kaldırmaya çalışır.

Dikkat ettiğimiz hususlardan biri de alınan çağrıya en kısa sürede yanıt verebilmektir. Servisimiz yerinde ve hızlı servis hizmeti vermekteyiz.

 

 

 

 

Etiketler:

Ankarada ariston kombi servisleri, çankaya ariston kombi servisi, yenimahalle ariston kombi servisi, mamak ariston kombi servisi, batıkent ariston kombi servisi, sincan ariston kombi servis, Dikmen ariston kombi servisi, Keçiören ariston kombi teknik servisi, keçiören ariston kombi servis, Etlik ariston kombi servis, Ariston kombi servisleri ankara, Ariston kombi yetkili servisi ankara, Ariston kombi teknik servis, Ariston kombi bakımı

 
KAMPANYALAR
  • Web portalımıza üye olan müşterilerimize özel Klima veya Kombi Bakımı sadece 70 TL'dir.