Beretta Kombi Servisi Ankara

beretta kombi

​ANKARA BERETTA KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

BERETTA KOMBİ ARIZA TAMİRİ VE BERETTA KOMBİ BAKIMI

Ankara beretta kombi servisi olarak sektöre 1999 yılında giriş yapan firmamız 2004 yılı şubat ayından itibare tüm Ankara geneline beretta kombi servisi olarak hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.Tecrübe ve güvenin birleştiği nokta olarak tabir ettiğimiz Ankara Beretta Kombi Servisi ne ihtiyaç duyulduğu anda bize bir telefon etmeniz yeterli olacaktr.

 

  • Ankara Beretta Kombi Servisi olarak, alanında deneyimli ve uzman teknisyen kadrasu ile 7gün 24 saat Ankara'nın ilçe semtlerine Beretta Kombi Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.
  • Beretta Kombi Bakımı yılda en az bir defa olmak kaydıyla Ankara Beretta Servis e yaptırılmalı, baca çekişi ve gaz kaçak kontrolü sağlanmalıdır.
  • Beretta Kombi Arıza durumunda olduğu zaman size en yakın servis olan Beretta Kombi Servis Ankara ekibine bir telefon kadar yakınsınız.
  • Beretta Kombi Arıza Servisi olarak yapılan işçilik ve kullanılan yedek parçalar bir yıl garanti kapsamında olmaktadır.

 

 

0312 251 43 83  -  0312 323 23 20

 

 

 

 

 

 

Etlik beretta kombi servisi, Keçiören beretta kombi servisi, Pursaklar beretta kombi servisi, Yenimahalle beretta kombi servisi, Batıkent beretta kombi servisi, Demetevler beretta kombi servisi, Çankaya beretta kombi servisi, Dikmen beretta kombi servisi, Mamak beretta kombi servisi

 

 
KAMPANYALAR
  • Web portalımıza üye olan müşterilerimize özel Klima veya Kombi Bakımı sadece 70 TL'dir.