Kombi Servisi

Kombiniz Arızamı Yaptı veya Bakımamı İhtiyacı Var?

Arızalanan Kombi ve Bakım İhtiyaçları İçin Bİze Ulaşın 

0312 251 43 83

DEMİRDÖKÜM - BAYMAK - VAİLLANT - FERROLİ - ALARKO - VİESSMANN

 

eca servisi

15 yıllık bir geçmişe ve ustalığa dayanan Ankara Kombi Servisi, tecrübe ile sabit altyapısı ile her model ve marka kombi bakım ve tamiri için hizmetinizde. Bölge gözetmeksizin Ankara’nın tüm ilçelerine teknik servis hizmetimizden sizde yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.

 

  
1.
 Kombinizin sıcaklık ayarlarının kısık derecelerde durması herhangi bir sorun meydana getirmez. Yani cihazınızı sıcaklık ayarını uygun gördüğünüz konumda tutabilirsiniz
2. Kombiler bacalı ve hermetik olmak üzere 2 gruba ayrılır. Baca temizliği yalnız bacalı kombiler için geçerlidir. Kombilerinizde herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız Kombi Yetkili Servis çağrı merkezini arayıp sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. 
3. Cihazınızın yılda en az bir kez kombi bakımını yaptırmanız mutlaka gereklidir.
4. Kış aylarında durmadan çalışan cihazınızın geceleri düşük sıcaklık derecelerinde çalışması uygundur.
5. Kombinizin su basıncı yaklaşık 1.5 bar civarında olmalıdır. Kombilerinizde herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız Kombi Yetkili Servis çağrı merkezini arayıp sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.
6. Cihazınızda oluşan problemlerde, çağrı merkezinden aldığınız teknik destek sorunu gideremiyorsa, cihazı tamir esnasında oluşabilecek kazalar nedeniyle cihaza dokunmayın. Böyle bir problemle karşılaştığınızda Kombi servisi'ni çağırın ve kombi servisleri ekibi gelene kadar kombinize müdahale etmeden bekleyin. 
7. Radyatörlerinizden herhangi bir ısı yayılmıyorsa kalorifer sisteminizin temizlenmesi gerekebilir. Kombi Yetkili Servisini arayarak konu ile ilgili isteklerinizi iletebilirsiniz.
8. Eğer radyatörler verimli çalışıyor ama buna rağmen eviniz ısınmıyorsa evinizdeki ısı yalıtımı yetersizdir. Bu da ısınamadığınız halde yüksek fatura ödemenize neden olacaktır. Beklenmeyen durumlarda Kombi Yetkili Servisini çağırın.
9. Kombini verimliliği ve sorunsuz çalışması açısından cihaza bağlı en az üç petek kullanılmalıdır. Tasarruf olsun diyerek daha az petek kullanırsanız cihazınız kısa zaman aralıklarında otomatik olarak durup çalışacağı için arıza olma ihtimali artacaktır. Bu da sizin tasarruf etmeniz yerine zarar görmenize neden olacaktır. 
10. En alt katta ve en üst katta oturanlar ara kattaki dairelere göre daha fazla fatura öderler. Bunun olmaması için iyi bir izolasyon gerekir. İzolasyon ile ilgili teknik yönlendirme almak içi kombi yetkili servisini arayabilirsiniz. 
11. Radyatörlerinizin üstünün sıcak altının soğuk olması radyatör sistemindeki suyun, çeşitli nedenlerden dolayı sirkülasyonunu iyi yapamadığını göstermektedir. Normalde kombiden çıkıp peteklere giden su aynı hızda kombiye geri gelmelidir, aksi halde verimli bir ısınma olmaz. Konu ile ilgili sorunlarınızı çözmek için kombi yetkili servisini arayabilirsiniz.
12. Peteklerinizin havasını alma işlemini gerçekleştirmek için peteğin üst yan kısmında bulunan prüjörü gevşetip su akana kadar içerde kalan havanın çıkışını beklemelisiniz. Bu işlem sırasında cihazınız kapalı olduğundan emin olun. İçerdeki hava bittikten ve su aktıktan sonra cihazın suyunu tekrar kontrol edin. Sorun devam ederse Kombi Yetkili Servisini arayın.
13. Peteğe dışardan bakıldığında üst kısmı sıcak alt kısmı soğuk ise peteğinizin içinde hava yoktur.

 

Kombi Arıza Kodları                                                        Ekonomik Kombi Kullanmak

Ufuktepe Baymak Kombi Servisi Ufuktepe Demirdöküm Kombi Servisi
İncirli Baymak Kombi Servisi İncirli Demirdöküm Kombi servisi
Ankara Baymak Kombi Servisi Ankara Demirdöküm Kombi Servisi
Ankara Süsler Kombi Servisi Ankara Ferroli Kombi Servisi
Ankara Vaillant Kombi Servisi Ankara Alarko Kombi Servisi
Keçiören Kombi Tamir Servisi Ankara Ariston Kombi Servisi
Ankara İmmergas Kombi Servisi Ankara Beretta Kombi Servisi
Ankara Etna Kombi Servis Ankara Baykan Kombi Servisi
Ankara Auer Kombi Servisi  

 

 
KAMPANYALAR
  • Web portalımıza üye olan müşterilerimize özel Klima veya Kombi Bakımı sadece 70 TL'dir.