Ostim Demirdöküm Klima Servisi

demirdöküm ostim

OSTİM DEMİRDÖKÜM KLİMA TEKNİK SERVİS

0312 323 23 20 - 0537 218 87 69

HİZMETLERİMİZ

  • DEMİRDÖKÜM KLİMA TEKNİK SERVİSİ
  • DEMİRDÖKÜM KLİMA BAKIMI VE GAZ DOLUMU
  • DEMİRDÖKÜM KLİMA MONTAJ VE DEMONTAJI

        Ankara Ostim'de Demirdöküm klima teknik servisi hizmeti veren firmamız haftanın yedi günü deneyimli teknisyen kadrosu ile klima ve kombi cihazlarının bakımı tamiri ve montajı konusunda sizlere kaliteli ve hızlı hizmet sunmaya devam ediyoruz. Ostim demirdöküm klima teknik servis organizasyonumuz, tamir veya montaj anında kullanılan yedek parçaları orjinal tercih etmktedir. Kullanılan yedek parçalar ve işçiliğimiz bir yıl garantilidir. 
   
         Ostim' de Demirdöküm klima gaz dolumu çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Yaptığımız bazı tespitler sonucunda bazı firmaların sahte klima gazı kullandıklarını tespit ettik ve bu durumun sonucu olarak Ostim'de klimanın kompressörünün yangın çıkmasına neden olduğunu biliyoruz. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için firmamız ile iletişime geçip güvenli demirdöküm klima teknik servis hizmeti alabilirsiniz.
       
        Ostim demirdöküm klima bakımı konusuda çok önemlidir. Demirdöküm klima bakımı yılda iki kez yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan demirdöküm klima herzman arıza yapmaya mahkumdur. Bakımısız demirdöküm klima ortamdan topladığı toz ve pis havayı siz fark etmeden tekrar ortama yayar ve sizleri çeşitli hastalıklara maruz bırakır. Bu gibi durumların önüne geçmek için profesyonel klima teknik servis organizasyonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.
ostim demirdöküm klima servisi
 

 

 
 
ETİKETLER:
demirdöküm klima servis, demirdöküm teknik servis, ostim demirdöküm klima servisi, yetkili servis, demirdöküm klima montajı, batıkent demidöküm klima servisi, yenimahalle demirdöküm...
 
 
KAMPANYALAR
  • Web portalımıza üye olan müşterilerimize özel Klima veya Kombi Bakımı sadece 70 TL'dir.