Ostim Vestel Klima Servisi

VESTEL KLİMA TEKNİK SERVİSİ OSTİM

  • Ostim Vestel Klima Teknik Servisi olarak 2003 yılından günümüze kadar geçen zamanda işini hep geliştirmiş ve Vestel klima kullanan müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmuştur. 
  • Vestel klimanızda herhangi bir arıza durumunda bizlere bir telefon kadar yakınsınız. Uzman vestel klima teknik servisleri adresinize gelerek klimanız için gerekli tamiri veya Vestel klima bakımı nı yerinde gerçekleştirir.
  • Ostim'de Vestel Klima Servisi olarak, klima montaj veya demontaj işlerinizde en hızlı ve en ekonomik hizmeti sunmaya devam ediyoruz.
  • Vestel klima bakım ları kesinlikle dikkat edilmesi ve aksatılmadan klima servislerince klima bakımı yapılması çok önemlidir. Vestel klima bakımı yapılmaz ise cihazlar fazla enerji sarf eder ve parçalar çok çabuk bozulur. Klima bakımı aksatılmadan düzenli yapılır ise çok güvenli bir serinleme aracıdır.
  • Vestel klima soğutucu gazları modellerine göre çeşitlilik gösterir. Bu yüzden her klima servisinde bulunmayabilir. Vestel klima teknik servisi olarak tüm parçalarda orjinal kullandığımız gibi klima gazındada orjinalinden ayrılmıyoruz.
  • Orjinal olmayan Vestel klima gazı cihazın kompressörünü bozar ve kullanıcılara yüksek maliyetler çıkarır. Bu yüzden tavsiyemiz orjinal parçalar ve orjinal klima gazı yönündedir.
  • Vestel Klima bakımı, Vestel Klima Arıza, Vestel klima gaz dolumuVestel Klima Montaj ve yer değişimi gibi taleplerinize, Ostim Vestel klima servisi çağrı merkezimizi arayarak 7 gün 24 saat hizmet talep edebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Telefon No : 0312 323 23 20 - 0506 500 92 69

ostim vestel

 

 

 

 

 

Etiketler:

Ankara vestel klima sevisi, ostim vestel klima servisi, ostim vestel klima servisleri, vestel klima servisi ostim, vestel klima teknik servisi ostim, Vestel klima teknik servis ankara, batıkent vestel klima servisi, yenimahalle vestel klima servisleri,demetevler vestel klima servisi

 

 

 
KAMPANYALAR
  • Web portalımıza üye olan müşterilerimize özel Klima veya Kombi Bakımı sadece 70 TL'dir.