Çankaya LG Klima Servisi

BİZE ULAŞIN Çankaya lg klima servisi ( 0312 ) 323 23 20

SİZE YARDIM ETMEK İÇİN BURADAYIZ

Yardıma ihtiyacınız olan her an ve her yerden bize ulaşabilirsiniz.

Sıradan bir klima montaj hizmetinde dikkat edilmediğini gördüğümüz birçok konu, sahip olduğunuz ürünlerden olması gereken verimi alamamanızı sağlarken, klimalarınızın arıza yapmasına neden olacak sonuçlar doğurmaktadır. Lg Beko klima servisi organizasyonumuzda bu tür uygulamalara asla imkân verilmez.

Örneğin; klimanızın montajını yaptırırken, sıradan klima servisi hizmeti veren firmalar iç üniteden dış üniteye hiçbir hesaplama yapmadan tesisatı çekip, klimanıza elektrik vererek montaj tamam derler. Oysa bir klima montajı bu kadar basit değildir.

Klima montaj hizmetinde üniteler arası montajın gerekli kriterlerde ve hesaplamalarla yapılması gerekirken, klimanızın içinde bulunan havanın vakumla yöntemi ile alınması sağlanarak, klima gazı ile karışımı engellenmelidir. Çünkü, havanın termodinamik yapısı klimanızın çalışma prensibini bozacağından, basıncın yükselmesine ve klimanızın verimsiz çalışmasına neden olur.

Bu tür teknik konuları bilmeyen kullanıcılar için bunu ayırt etmek oldukça zor olduğunda servis firmasının vicdanına kalmaktadır.

Lg Beko klima servisi organizasyonumuz bu vicdanı ve daha fazlasını, hizmet ahlakı ile sizlere ulaştıran profesyonel, ekonomik ve kurumsal bir organizasyondur.

 

Etiketler: servisleri 

Çankaya LG Klima Servis, Keçiören LG klima Servisi, Batıkent LG Klima Servisi, Ostim LG Servisi, Siteler LG Klima Servisi, LG Klima  Servisleri Ankara, Ankara LG Klima Montaj Servisi, Sincan LG Klima Servisleri

 
KAMPANYALAR
  • Web portalımıza üye olan müşterilerimize özel Klima veya Kombi Bakımı sadece 70 TL'dir.