Çankaya Vestel Klima Servisi

çankaya vestel klima servisi

ÇANKAYA VESTEL KLİMA TEKNİK SERVİSİ

 

VESTEL KLİMA TEKNİK SERVİSİ

VESTEL KLİMA BAKIMI VE GAZ DOLUMU

VESTEL KLİMA MONTAJ VE DEMONTAJ

Çankaya Vestel Klima Teknik Servisi olan Firmamıza  0312 323 23 20 veya 0312 251 43 83 numaralı ÇANKAYA VESTEL KLİMA TEKNİK SERVİS merkezini arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.Firmamızı, Vestel Klimaların KLİMA MONTAJ veya DEMONTAJ,VESTEL KLİMA BAKIMI ,VESTEL KLİMA ARIZA durumlarında derhal aramalısınız. 

Vestel Klima nızın uygun kullanımı için klima ortamda o gün için ilk kez çalıştırılacaksa, öncelikle odanızda bulunan statik sıcak havanın sirküle edilmesi için pencere ya da kapıların en az 20 dk. açık tutulması gerekmektedir. Bu durum hem odanızın temiz hava almasını sağlayacak, hem de soğutmak için uygun bir ortam sağlayacaktır.

Açık olan kapı ve pencerelerinizi kapattıktan sonra, klimanızın soğutma ayarını o an için odadaki sıcaklığın 5 derece altında başlatınız. 15 dakika bu şekilde çalıştıktan sonra 3 derece kadar daha düşürebilirsiniz. Bu sayede hem daha sağlıklı bir soğutma hem de daha ekonomik bir soğutma ile gerçek klima performansımızı almış oluruz.

Çankaya Vestel klima servisi organizasyonumuza en çok sorulan sorulardan biri de klima fan kademesi ile ilgilidir. Bu durumda biz, fan ayarınızı kesinlikle otomatik modda tutmanızı öneriyoruz. Çünkü ortam istediğiniz sıcaklığa düştüğünde dış ünite çalışmayı durduracağında fanınızın da ona uyum sağlayarak çalışması ve durması doğru olacaktır.

 
KAMPANYALAR
  • Web portalımıza üye olan müşterilerimize özel Klima veya Kombi Bakımı sadece 70 TL'dir.